Gadżety z Cyberpunk 2077 – futurystyczne gadżety dla prawdziwych fanów!

Gadżety z Cyberpunk 2077 – futurystyczne gadżety dla prawdziwych fanów!

  • g0Ld3n
  • 1 stycznia 2022
  • Gadżety
  • Możliwość komentowania Gadżety z Cyberpunk 2077 – futurystyczne gadżety dla prawdziwych fanów! została wyłączona

Cyberpunk 2077 to wyjątkowa gra RPG w klimacie science fiction, która przyciągnęła przed ekrany mnóstwo osób. Choć studio CD Projekt RED nie uniknęło problemów wraz z wypuszczeniem gry, to wyszli z tego obronną ręką i w końcowym efekcie mogą cieszyć się ogromną rzeszą fanów. Ciekawa fabuła, niezwykle skonstruowany świat, klimaty futurystyczne – to wszystko potrafi zachwycić. Każdy fan, który poznał już grę, może także zaopatrzyć się  w wyjątkowe gadżety prosto z tego świata!

Cyberpunk 2077 gadżety – gratka dla prawdziwych fanów!

W grze każdy gracz ma szansę wcielić się w początkującego najemnika lub najemniczkę o imieniu V. W zależności od tego, kogo wybrało się na swoją przygodę, można go także kupić w formie figurki.

Funko POP! przygotowało kilka postaci z gry Cyberpunk 2077, a oprócz męskiej i damskiej formy V, można zaopatrzyć się także w Takemure czy Silverhanda. Takie figurki na pewno zachwycą każdego miłośnika tego uniwersum! 

Cyberpunk akcesoria – idealne dodatki do codziennego życia!

Cyberpunk gadżety, to nie tylko figurki. Wiele z nich można używać na co dzień, a są to między innymi portfele czy notatniki. Taki portfel pozwoli mieć motyw z ulubionej gry zawsze przy sobie, a notatnik świetnie sprawdzi się do zapisywania ciekawostek z gry czy do używania w pracy. Każdy fan dobrego stylu na pewno doceni czapkę snapback z logiem gry, która, choć ma prosty design, to przyciąga wzrok. Do portfela czy kluczy można doczepić brelok z motywem Cyberpunk 2077, na przykład z ręką Silverhanda.

Cyberpunk 2077 akcesoria dostępne na stronie Pixel-Shop.pl.