Rick and Morty – gadżety, które warto kupić

Rick and Morty – gadżety, które warto kupić

  • g0Ld3n
  • 13 października 2021
  • Gadżety
  • Możliwość komentowania Rick and Morty – gadżety, które warto kupić została wyłączona

Rick and Morty to bajka, która przełamuje kanony. Jest to tytuł, który raczej nie jest przeznaczony dla małych dzieci, ale dla tych, którzy gustują w bardziej wyrafinowanym humorze i większym poczuciu ironii. Jako, że bajka cały czas jest kontynuowana na platformie Netflix, to cały czas zdobywa nowych fanów i wydaje się, że ten trend będzie jeszcze rósł. Prawdziwy fan Rick and Morty powinien się zaopatrzyć w gadżety i właśnie nad nimi postanowiliśmy się dziś pochylić.

Kubek

rick and morty gadżety

Któż z nas nie lubi z rana napić się ciepłej herbaty czy też kawy? Przeważnie rano mamy swoje rytuały i czynności, które się powtarzają, więc dlaczego nie mogłoby dołączyć do nich picie z kubka z podobizną postaci z Rick and Morty? Być może okaże się nawet, że napój będzie lepiej smakować, a na pewno samo jego oglądanie z rana będzie przyjemniejsze i może wywołać uśmiech na twarzy.

Kalendarz

Jest to jeden z bardziej potrzebnych gadżetów, szczególnie dla osób, które mają bardzo napięty grafik. Wpisywanie ważnych wydarzeń do takiego kalendarza z Rick and Morty gadżety z pewnością stanie się prostsze, a i taki kalendarz będzie chętniej otwierany. Do wyboru jest zarówno kalendarz naścienny, jak i formie organizera, który ułatwi ci planowanie, a w dodatku będzie można w nim zapisywać najważniejsze zdarzenia, notatki czy też numery telefonów do bliskich ci osób.

Długopis

Długopis jest przedmiotem, którego zdecydowana większość z nas używa na co dzień. Ciężko o zapisanie czegokolwiek bez jego udziału – nie ma znaczenia czy jest to list, czy też krótka adnotacja – do tego wszystkiego jest koniecznie potrzebny długopis.